1. Главная
  2. Кино
  3. 5 романтичних фільмів для перегляду на побаченні

5 романтичних фільмів для перегляду на побаченні

123

Хочете створити романтичний настрій на побаченні? Не кваптесь купляти квіти, запалювати свічки і відкупорювати вино. Вам може допомогти просто правильно підібраний фільм!

«Тиха гавань»
Safe Haven, 2013

Історія про минулі помилки, від яких рятує лише одне почуття- кохання.
Вона- Кеті. Проста жінка, яка хотіла любові назавжди, а отримала домашнього тирана. Поліція лише розводить руками, а вона засинає зі страхом, що завтрашній день буде останнім в її житті. І ось, після чергової сварки, Кеті не витримує і втікає маленьке спокійне містечко, те, про яке так довго мріяла. Та чи не заплуталась Кеті? Чи впустить вона в своє відновлене щасливе життя чоловіка, навіть якщо він- Алекс Уитлі, молодий, симпатичний, чарівний чоловік, який також просто хоче кохати і бути коханим.

Трейлер:

Дивитися фільм повністю:

«Весь цей світ»
Everything, Everything, 2015

Фільм про життя дівчини, яка здається приреченою на сіре, самотнє життя… Але чи так все насправді?

Головна героїня фільму- 18-річна Медді – страждає дуже рідкісним захворюванням: комбінованим імунодефіцитом. У неї проявляється алергія практично на все, тому Медді все своє життя проводить в своєму домі, не виходячи на вулицю. Через це у дівчини немає друзів, і вона спілкується тільки з мамою і доглядальницею по імені Карла. Життя Медді радикально змінюється після того, як в сусідній будинок переїжджає нова сім’я Брайт. Познайомившись з новим сусідом – хлопцем на ім’я Оллі , Медді починає закохуватися в нього. Оллі відповідає дівчині взаємністю, і вони починають зустрічатись.

«До зустрічі з тобою»
Me Before You, 2016

Чуттєва історія дружби абсолютно різних героїв, яких звів нещасний випадок.
Молода дівчина Луїза Кларк в пошуках роботи влаштовується доглядати за паралізованим хлопцем Уіллом Трейнором. Згодом вони зближуються і не можуть уявити життя один без одного.

Трейлер:

«Як позбутися хлопця за 10 днів»
How to Lose a Guy in 10 Days, 2003

Цікаві герої в незвичайних обставинах, між якими проскакує іскра, що може бути кращє?
Головна героїня- Енді Андерсон, працює в редакції журналу для дівчат. Вона взялась за ризикове завдання від свого керівника- потрібно обрати випадкового хлопця, закохати в себе, а потім, роблячи типові жіночі помилки, зруйнувати почуття. Це буде темою її наступної статті. Під час вечірки Енді знайомиться з Беррі Бенджаміном- рекламним агентом, який заради важливого контракту також бере участь в сумнівній угоді. Він повинен закрутити роман з дівчиною, як не дивно, за 10 днів.

Трейлер:

«Ла-Ла Ленд»
La La Land, 2016

Важкий вибір між кар’єрою і коханням чи пригода романтичних мрійників? Визначитесь самі!

Мія і Себ живуть в Лос-Анджелесі. Мія працює в кафе і марить про кар’єру актриси, а Себ грає на роялі в ресторанах і сподівається відкрити джаз-клуб. Їх перша і друга випадкові зустрічі проходять на підвищених тонах, але третя зустріч виявляється «чарівною», і між героями зав’язується роман. Мія і Себ емоційно підтримують один одного і допомагають один одному втілити свої мрії, але чим ближче виявляється успіх, тим складніше їм бути разом.

Обережно, фільм починається з танців. Якщо принципово не подобаються мюзикли – фільм не зайде. Якщо просто не подобаються «РАПТОВІ співи і танці» – то тут головне перетерпіти початок. Адже далі – шедевр.

Трейлер:

Дивитися фільм повністю:

Поделиться:

Предыдущая статья
День рождения Басилашвили. 10 лучших моментов из фильмов где он играл
Следующая статья
Фото Джей Ло в одном плаще покорили инстаграм

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ

СВЕЖИЕ НОВОСТИ

ПОДПИШИТЕСЬ НА НАС

Меню