1. Главная
  2. Кино
  3. Туристична Україна в просторі й часі

Туристична Україна в просторі й часі

148

Перегляд перших трейлерів та фрагментів новостворюваного фільму режисера Сергія Саломатіна з дивною назвою “Туристична Україна в просторі й часі” дає надію на шанс отримати якісне видове кіно, що має претензію на високу естетику. Не зовсім зрозуміло, на яку аудиторію розраховує автор, але невеличка частина інтелектуалів та снобів йому гарантована.

Але, якщо серйозно, хотілося б час від часу мати такі твори в портфоліо української кіноіндустрії.

Фільм створювався майже протягом року (10 місяців). За цей час знімальна група тричі об”їхала всю Україну протягом трьох сезонів, відбираючи серед різномаїття краєвидів ті перлини, що достойні бути фільмовані в кінополотні.

“Звичайно, що десяти місяців року замало, щоб відзняти все, що ми хотіли б побачити в нашому фільмі”, – розповідає Сергій Саломатін. З цієї причини він сповнений планів й надій на продовження своєї епопеї і якщо знадобиться власними силами готовий продовжувати почату справу.

Варто зазначити, що в цьому проєкті режисера підтримали “Український культурний фонд”, а партнером проєкту стала туристична компанія “Анга Тревел”.

Прем”єра фільму відбудеться вже цього четверга, 19-го серпня, о 18:30 на YouTube каналі фільму за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCyAi_XL3s-dbp_FTxPDcj0A

Більше інформації можна узнати на сайті: https://www.ukrainian.pictures

На сторінці фільму у Фейсбуці: https://www.facebook.com/ukrainian.pictures

А чудовими краєвидами України насолодитися в Інстаграмі: @turukraine (https://www.instagram.com/turukraine/ )

ПІДПИСУЙТЕСЬ!

СТАВТЕ ЛАЙКИ!

КОМЕНТУЙТЕ!

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНУ ТА УКРАЇНСЬКЕ!

Посилання на трейлери з Ютуб-канала фільму:

Поделиться:

Предыдущая статья
Мурчик и Черный день
Следующая статья
КАКАЯРАЗНИЦА

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ

СВЕЖИЕ НОВОСТИ

ПОДПИШИТЕСЬ НА НАС

Меню